Zespół


MAŁGORZATA JURA

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, trener przygotowania motorycznego oraz założycielka firmy M13.

Swoja praktykę zawodową realizuje od 1997 roku, specjalizując się w ortopedii, gdzie najważniejszym celem jest diagnostyka, eliminacja dolegliwości bólowych i poprawa funkcji. Zajmuje się również badaniem i terapią wad postawy dzieci i młodzieży a także wysoko wyspecjalizowaną terapią stopy, doborem indywidualnych wkładek ortopedycznych i sportowych dla dzieci i dorosłych. Od 2012 r. jest koordynatorem wkładek ortopedycznych Igli w Polsce.

Poszukiwania nowych rozwiązań w pracy z klientami stanowi sedno jej pracy. Jako była wyczynowa zawodniczka ( badminton), często czerpie z różnych form ruchu a także lepiej rozumie, jakie obciążenia niesie ze sobą uprawiania sportu - zawodowego i amatorskiego. Pomaganie w powrocie do zdrowia i aktywności fizycznej daje jej ogromną mobilizacją do dalszego doskonalenia się. Dzięki czemu prowadzona fizjoterapia jest na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej

KAROLINA LENART

Fizjoterapeuta, Terapeuta Pracy Strukturalnej na Ciele wg koncepcji KMI. Specjalizuje się w leczeniu skolioz i szeroko rozumianych wad postawy dzieci i młodzieży.

Charakteryzuje ją ciągłe poszukiwanie nowych form terapii i zdobywanie nowej wiedzy. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń. W terapii łączy elementy NDT Bobath, PNF, stabilizacji ciała, a także pracy powięziowej tak aby zintegrować ciało w najbardziej funkcjonalny sposób.
Pogodna, żywiołowa, zaraża uśmiechem i entuzjazmem.

Zobacz więcej

JOANNA MAURER-FORTUŃSKA

Fizjoterapeuta, zajmuje się terapią dna miednicy oraz fizjoterapią połogową.

Dzięki zdobytej wiedzy i szybkim efektom terapii pomogła wielu pacjentom w powrocie do pozbycia się dokuczliwych i kłopotliwych dolegliwości. Pracuje z kobietami już w 5 dobie po porodzie i sprawia, że macierzyństwo nabiera blasku. Asia to osoba bardzo pogoda, potrafi zarazić innych swoim pozytywnym podejściem do życia. Prywatnie żona i matka trójki dzieci.

Zobacz więcej